RULETTE KAZANMA TAKTİKLERİ

Rulette Para Kazanma Yolları

Çarkta dönen topa heyecanla bakan rulet sever arkadaşlar yeni bir makale ile yine sizlerleyiz. Para kazanmak isteyen her rulet oyuncusu gibi sizin de bizi büyük bir şevkle takip ettiğinizi biliyoruz. J Biz de sizlere layık olmaya çalışıyoruz. Hadi bakalım lafı uzatmadan bugün ki makalemize geçelim. Bugün ele aldığımız konu rulet para kazanma yolları olacak. Rulet oynayarak nasıl para kazanabileceksiniz bu işin sırrı ne bir inceleyelim dedik ve ortaya böyle bir yazı çıktı. Umuyoruz ki azıcık da olsa sizlere faydalı bilgi vermiş oluruz.

İnternette ve rulet oynamayı seven oyuncuların kendi aralarında gerçek hayatta dönüp duran birçok rulet oynama şekli vardır. Kimileri ruletten binlerce lira kazanmanın kesin yolunu bulduklarını söylerler kimisi de en azından kaybettiğinizi geri almanız için bazı taktikler verirler. Bu taktiklerden bazıları işe yarar ama her zaman geçerli olmadığını hatırlatmak isteriz. Rulette para kazanma yolları olarak ortaya koyulmuş %100 kazanma garantisi veren bir yol ne yazık ki daha bulunmadı. Sağda solda gezen yöntemler sadece oyuncuların kendi şanslarından doğan sonuçları içeren rastlantıladır.

Rulet para kazanma yolları, rulette para kazanma yolları, rulette para kazanma yöntemleri, rulette para kazanma taktikleri

Rulette para kazanma yöntemleri geliştirenlerin ne yazık ki hiç biri bu yöntemleri ile sürekli para kazanamamaktadır. Biliyorsunuz ki rulet şansa dayalı bir kumar oyunucur ve her kumar oyununda olduğu gibi kasanıın rulette de kazanması en muhtemel sonuçtur. Ancak bu oyuncuların ruletten para kazanamayacakları anlamına gelmez. Rulet para kazanma taktiklerine dikkat ederek ve biraz da kendi şansınızı ortaya koyarak ruletten para kazanabilirsiniz. Tekrar hatırlatırız ki kesin bir para kazanma taktiği yoktur. Bizim size ruletten para kazanma tatktiği olarak sunmak istediğimiz bazı şeyler var bunlara dikkat ederseniz daha kazançlı rulet oynamış olursunuz.

Rulet oynarken tek elde bir sürü sayıya para yatırmayın. Bunu bir rulette kazanma taktiği değil de kaybetmeme taktiği olarak değerlendirebilirsiniz. Çünkü şanslı anınızda değilseniz ne kadar fazla sayıya para yatırmış olursanız olun yatırdığınız tüm parayı kaybedersiniz. Şöyle düşünün bir rulet elinde 2 farklı sayıya para yatırdığınızı düşünün her bir sayı için 1000 lira yatırdığınızı varsayalım. Eğer o elde para yatırdığınız hiçbir sayıların ikisine de top düşmez ise 2000 lira kaybedersiniz. Bir de böyle düşünün aynı elde 4 farklı sayıya toplamda 4000 lira yatırdınız diyelim. Oynadığınız elde 4 sayının hiçbirine top düşmezse 4000 lira kaybedersiniz. Gördüğün gibi aynı anda fazla sayıya oynamamak kazanma değil ancak rulette kaybetmeme taktiğidir. Rulette kazanma şansınızı arttırmak istiyorsanız ve kasanın kazanma ihtimalini en aza indirmek istiyorsanız birkaç oyuncu bir araya gelin ve ortak oyun oynayın. Birkaç oyuncu kasaya karşı oynarsanız daha fazla sayıya bahis oynayabilir ve kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Elde ettiğiniz kazancı eşit miktarlarda ya da kendi anlaşmanıza göre paylaşırsınız. Böyle bir taktikği uygularsanız kazanma şansınızı arttırıp kaybettiğiniz para miktarını azaltabilirsiniz. Kazanacağınız para miktarı azalır ama hiç kazanmamaktan daha iyidir.

spacer

Yorum Bırak